STRONA GŁÓWNA > O NAS


   Firma GUCIO świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie przewozu osób w tym przewozu osób niepełnosprawnych. Nasza obecność na rynku jest próbą otwarcia się na potrzeby zarówno osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i tych, którzy z jakichkolwiek innych przyczyn mają problemy z poruszaniem się. Chcemy ułatwić im przemieszczanie się po terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Trójmiasta i okolic.

   Od początku swojej działalności, czyli od 1992 roku, postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość naszych usług. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, świadczenie dla nich najwyższej jakości usług, maksymalizacja poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Dysponujemy najnowocześniejszym i komfortowym sprzętem oraz wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia na przewozy osób.

    Naszymi atutami są niezawodne samochody, konkurencyjne ceny oraz doświadczenie, które systematycznie zdobywaliśmy w trakcie kilkunastoletniej działalności firmy. Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie. Jakość wykonywanych usług oraz przewaga używanego do transportu sprzętu nad konkurencją pozwoliły firmie na stałą współpracę z gminami, placówkami edukacyjnymi, szkołami, firmami, a także z wieloma innymi instytucjami w kraju. Dążymy do tego, by nasi klienci mieli do nas pełne zaufanie. W razie potrzeby dopasujemy się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

e-polska.com.pl - strony internetowe, sklepy internetowe, strony www, reklama, grafika, serwisy internetowe, hosting, tworzenie stron www , e-marketing, reklama w internecie, prezentacje multimedialne, serwisy internetowe, www, Warszawa, Białystok, strony firmowe, wizytówki, forum, cms, webdesign